Kurumsal Eğitim

Excel ve Ötesi olarak kurumsal firmalara Microsoft Excel’i işlerinde daha verimli ve etkin bir şekilde kullanabilmeleri için profesyonel olarak eğitimler vermekteyim. Ayrıca kurumsal firmaların ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirip projelendirme çalışması dahilinde danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Neden Excel ve Ötesi?

Günümüzde orta ve büyük ölçekli şirketlerin bir çoğu veri yönetimini doğru ve etkin bir şekilde takip edebilmek için Microsoft Office’i kullanmaktadır.  Özellike Excel’in kullanım kolaylığı ve güçlü özellikleri ile harcama analizlerinden, satış verilerinin tutulmasına, müşteri bilgilerinden mağaza bilgilerine, finansal tablolardan proje planlamasına kadar bir çok veriyi yönetmek mümkündür. Excel 2016 versiyonundan itibaren veritabanı sistemlerinde bulunan “Memory Analytics” aracına sahip. Bu demek oluyor ki Excel, veri tabanı sistemleri gibi güçlü sorgulamalara ve milyonlarca kayıt işlem yeteneğine sahip. Excel’in üstün özellikleri ile veritabanı aracı bir araya geldiğinde şirketler için vazgeçilmez bir yazılım halini almıştır.

Firmalara Microsoft Office yazılımları konusunda profesyonel anlamda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyim. Kurumsal firmalar, ihtiyaçlarına yönelik eğitim programlarından birini tercih ettiğinde eğitim planlaması yapılır. Bu doğrultuda hafta içi saatleri veya hafta sonları gibi zaman dilimlerinde şirketlerin toplantı odalarında ya da anlaşmalı olduğum merkezi lokasyonlardaki bilgisayar eğitim merkezlerinde eğitimler verilmektedir.