Kurumsal Eğitim

Excel ve Ötesi olarak kurumsal firmalara Microsoft Excel’i işlerinde daha verimli ve etkin bir şekilde kullanabilmeleri için profesyonel olarak eğitimler vermekteyiz. Ayrıca kurumsal firmaların ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirip projelendirme çalışması dahilinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Neden Excel ve Ötesi?

Günümüzde orta ve büyük ölçekli şirketlerin bir çoğu veri yönetimini doğru ve etkin bir şekilde takip edebilmek için Microsoft Office yazılımlarını kullanmaktadır.  Özellike Excel’in kullanım kolaylığı ve güçlü özellikleri ile finansal analizlerden, satış verilerinin tutulmasına, raporlama işlemlerinden, gelişmiş tablolardan yararlanarak proje planlamasına kadar bir çok veriyi yönetmek mümkündür. Excel, 2019 versiyonundan itibaren veritabanı sistemlerinde bulunan “Power Query” aracına sahiptir. Bu demek oluyor ki Excel, veri tabanı sistemleri gibi güçlü sorgulamalara ve milyonlarca kayıt işlem yeteneğine sahiptir. Excel’in üstün özellikleri ile veritabanı araçları bir araya geldiğinde şirketler için vazgeçilmez bir yazılım halini almıştır.

Bu kapsamda firmalara Microsoft Office Yazılımları konusunda profesyonel anlamda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmalar, ihtiyaçlarına yönelik eğitim programlarından birini tercih ettiğinde eğitim planlaması yapılır. Bu doğrultuda hafta içi saatleri veya hafta sonları gibi zaman dilimlerinde şirketlerin toplantı odalarında ya da anlaşmalı olduğumuz merkezi lokasyonlardaki bilgisayar eğitim merkezlerinde eğitimler verilmektedir.